19 травня
Завантажити ще

Українка Павлюк стала переможницею міжнародних змагань зі сноубордингу серед юніорів

У п'ятницю, 22 грудня, українська спортсменка Елеонора Павлюк стала переможницею міжнародних змагань зі сноубордингу серед юніорів, які проходили під егідою FIS у чеському Монінеці. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

- Компанію нашій спортсменці на п'єдесталі у паралельному слаломі склали Марія Гамс із Австрії та господиня траси чешка Хана Отіпкова. Зазначимо, що це перша у кар'єрі перемога на змаганнях такого рівня для 18-річної представниці України, – розповіли у НОК.

Напередодні, 21 грудня, українська збірна здобула першу медаль Кубка Європи зі сноубордингу в сезоні 2021/22. На другому етапі змагань у Монінеці Михайло Харук виграв "срібло" у паралельному слаломі. Українець став другим серед понад 50 учасників. На першому місці – австрієць Домінік Бургшталлер, на третьому – швейцарець Себастьян Шулер. Серед українських сноубордисток у четвер найкраще виступила Елеонора Павлюк, але вона посіла лише четверте місце у паралельному слаломі.